З днем народження, рідний коледж!

14 жовтня 2021 р. Вітання з 30-ю річницею з нагоди дня народження коледжу.

Шановний колектив Львівського медичного фахового коледжу «Медик», прийміть найщиріші вітання з нагоди 30-ліття нашого рідного коледжу «Медик»!

“Медик” – ровесник незалежної України. Разом з молодою країною ми робили перші кроки у новітній історії державотворення, наполегливо та успішно впроваджували принципи та методи нової – приватної системи медичної освіти.

Пройдений нами шлях не був позбавлений труднощів, подолання яких іноді вимагало неймовірних зусиль, а головне – клопіткої праці, самовідданості та віри у власну справу людей, які першими усвідомили необхідність і розпочали реформування національної освіти.

За час свого існування “Медик” заслужено зайняв одне з провідних місць серед найбільш авторитетних і популярних медичних закладів України.
Хочу подякувати всьому колективу коледжу, адміністрації, викладачам за величезний вклад у вихованні та навчанні не одного покоління студентства.

Бажаю кожному викладачу, студенту, працівнику щасливої долі, натхнення у щоденній праці, міцного здоров’я, нових задумок та вагомих здобутків на освітянській ниві на благо нашої країни.

З повагою, директор Львівського медичного фахового коледжу «Медик» Ярослав Іванович Солотва

Схожі новини

Золота медаль в конкурсі тематичних номінацій у виставках “Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті».

Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». 23-25 листопада 2022 року відбулися...