Участь в 13-й Міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті”

20 – 22 жовтня 2021 року відбулася Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту. Цьогоріч виставка представляла учасників з 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії та Словаччини.
“Медик” відзначено Золотою медаллю у номінації “«Упровадження інноваційних педагогічних технологій в освітню діяльність закладу освіти» за роботу «Метод проєктів як один із сучасних методів навчання в Львівському медичному фаховому коледжі «Медик». Автори: викладачка акушерства та гінекології Неділько Оксана Тарасівна, викладачка загального догляду за хворими Король Галина Віталіївна.”
Також, “Медик” нагороджено Дипломом за активне впровадження інноваційних педагогічних технологій в освітній процес”. Директора коледжу Солотву Я. І. відзначено Подякою за плідну організаторську діяльність і вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти. Сертифікат доповідача – у студентки 4 курсу відділення «Акушерська справа» нашого коледжу Вікторії Лещенко за презентацію “Коронавірус та вагітність”.

Схожі новини

Золота медаль в конкурсі тематичних номінацій у виставках “Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті».

Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». 23-25 листопада 2022 року відбулися...

З днем народження, рідний коледж!

З днем народження, рідний коледж!

14 жовтня 2021 р. Вітання з 30-ю річницею з нагоди дня народження коледжу. Шановний колектив Львівського медичного фахового коледжу «Медик», прийміть...