Золота медаль в конкурсі тематичних номінацій у виставках “Сучасні заклади освіти», «Інноватика в сучасній освіті».

Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

23-25 листопада 2022 року відбулися довгоочікувані заходи – Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» й Чотирнадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», у яких вже традиційно взяв участь коледж “Медик”. Виставки відбулися в змішаному форматі (онлайн, заочно, дистанційно).
Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Міністр освіти і науки України Шкарлет Сергій Миколайович, президент Національної академії педагогічних наук України Кремень Василь Григорович, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Баженков Євген Володимирович.
Виставки «Сучасні заклади освіти» й «Інноватика в сучасній освіті» є особливими, бо сьогодні вони як ніколи демонстрували незламність нашої освіти. Не зважаючи на найскладніші часи для України, для всіх і кожного з освітян, для всього українського народу, виставки згуртували освітян і стали ефективною професійною локацією для презентації освітніх і наукових інновацій, новітніх технологій і методик, популяризації і обміну кращим педагогічним досвідом щодо створення в закладах освіти сучасного, розвивального, безпечного, здорового освітнього середовища.
Організувала й провела виставки Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Освітянський фронт гідно тримає стрій! Віримо в ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ та разом наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ!
Вітаємо рідний коледж “Медик з почесною нагородою – Золотою медаллю в конкурсі з тематичних номінацій “«Упровадження сучасних технологій і методик формування ключових компетентностей здобувачів освіти» .

Схожі новини

З днем народження, рідний коледж!

З днем народження, рідний коледж!

14 жовтня 2021 р. Вітання з 30-ю річницею з нагоди дня народження коледжу. Шановний колектив Львівського медичного фахового коледжу «Медик», прийміть...